česky english  New Jersey Devils

12. říjen 2008 / Patrik Eliáš měl vynikající start do nové sezóny

NJ Devils vs NY Islanders 2 : 1 / Před začátkem prvního zápasu věřil Patrik nejen sobě, ale i celému týmu. Úvodní zápas v pátek v noci proti Islanders se podle jeho předpovědi vydařil a Ďáblové si připsali první dva body díky gólům Z. Parise a P. Eliáše. Vynikající výkon podal i brankář M.Brodeur. Všichni tři byli vyhlášeni hvězdami zápasu.

PIT Penguins vs NJ Devils 1 : 2 / V sobotu večer nastoupili Devils proti Penguins na ledě soupeře. Až do konce 3.třetiny se Ďáblům nepodařilo skórovat, přestože v počtu střel na branku M. A. Fleuryho měli velkou převahu. Zvrat nastal až v 57 minutě gólem P.Eliáše a zápas v řádné hrací době skončil remízou 1 : 1. O definitivním vítězství Devils rozhodl v prodloužení gól Z. Parise. "Jsem rád, že jsme získali první body z obou zápasů, i když z počátku se na nás všech projevovala trochu nervozita způsobená emocemi a týdenní zápasovou pauzou. V sobotu jsme již měli vše pod kontrolou. Přestože se nám nedařilo využít prvních šancí, projevila se týmová trpělivost a touha vyhrát" řekl po skončení druhého zápasu Patrik Eliáš.

31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.