česky english  New Jersey Devils

6. listopad 2009 / PATRIKŮV NÁVRAT (VIDEO)

V pátek v noci se všichni fanoušci a příznivci Patrika Eliáše konečně dočkali. Patrik se vrátil do sestavy Devils a nastoupil do zápasu proti New York Islanders, který Ďáblové vyhráli 2 : 1.

V okamžiku, kdy Patrik vyjel na led, fanoušci v Prudential Center začali mohutně tleskat a pokřikem „Patty, Patty“ mu vzkázali jak moc ho postrádali. Patrik odehrál téměř 16 minut zápasu a jak již v létě sliboval trenér Lemaier, klubového rekordmana s # 26 postavil na pozici centra.

Bylo znát, že jsem pět měsíců nehrál a fyzicky to ještě nebylo úplně ono. Zápas byl pro mě tak trochu „nahoru a dolů“. Na začátku mě trochu pobolívala léčené noha, ve druhé třetině jsem se cítil výborně, no a na konci už byla znát únava. Mám velmi dobrý pocit z týmu a zkušeného trenéra Lemaira, který přinesl do mužstva pohodu. Věřím, že se moje kondice bude zápas od zápasu zlepšovat a brzy se dostanu do herního klidu a pohody“ řekl bezprostředně po utkání Patrik Eliáš.

Patrik neodcestoval s týmem do Otawy, kde se dnes v noci hraje další zápas a bude se nadále věnovat intenzivní přípravě na další utkání.

Radost fanoušků z Patrikova návratu najdete v sekci - video/mimo led/vítej zpět Patriku! (PaD)

31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.