česky english  New Jersey Devils

15. listopad 2008 / Ďáblové ukončili sérii prohraných zápasů

Dramatický a divácky nesmírně zajímavý byl dnešní noční zápas proti Washington Capitals, který až po samostatných nájezdech skončil vítězstvím domácích Ďáblů. Průběžné skóre bylo po celou dobu utkání velmi vyrovnané. Devils v poslední minutě 3. třetiny vedli 4 : 5, situaci však zdramatizoval A.Ovečkin, který sekundu před koncem řádné hrací doby vyrovnal na 5 : 5. Po bezgólovém prodloužení následovaly samostatné nájezdy, ve kterých byli Ďáblové úspěšnější. Patrik Eliáš se na vítězství podílel 2 brankami a 1 asistencí a byl vyhlášen 2. hvězdou zápasu. "Z mého pohledu byl dnešní zápas podobný jako ty předchozí nevydařené, ale měli jsme prostě štěstí, dokázali jsme úspěšně proměnit šance a dávat více gólů. Vítězství je důležité, abychom získali zpět pohodu, o kterou nás připravily poslední prohrané zápasy" komentoval utkání Patrik Eliáš.

31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.