česky english  New Jersey Devils

14. březen 2009 /

Noční zápas NJ Devils proti Canadians v Montrealském Bell Centre splnil očekávání. Ďáblové vyhráli 3 : 1 a padly hned dva rekordy! M. Brodeur dosáhl rekordních 551 vítězných zápasů NHL a vyrovnal tak prvenství, které do včerejšího dne držel legendární gólman Patrick Roy. Na Brodeurově úspěchu měl lví podíl i Patrik Eliáš, který byl u dvou ze tří vítězných gólů Ďáblů. Patrik poprvé skóroval v 6. minutě úvodní třetiny utkání a tímto gólem si připsal svůj 700. bod v kariéře. Přihrávkou na druhý gól, který vstřelil B. Rolston, získal Patrik 701. bod a dosáhl tak historického rekordu Devils v maximální počtu kanadských bodů, jehož držitelem byl dosud John MacLean. Překonáním již třetího klubového rekordu v této sezóně Patrik potvrzuje nejen svou skvělou formu, ale i fakt, že již dnes je legendou, která vstoupí do historie New Jersey Devils. (pd)

31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.