česky
english

HLAVNÍ STRÁNKA

300. GÓL PATRIKA ELIÁŠE

Jako každý rok před Vánoci, hrají Devils jeden zápas za druhým a na předvánoční radosti jim příliš času nezbývá. Za posledních devět dní odehráli šest utkání, z nichž pět bylo vítězných.

„Ďábelský“ týden prožil i PATRIK ELIÁŠ, který se po zdravotní pauze velmi rychle dostal do skvělé herní formy. Během posledních dvou zápasů se Patrik stačil posunout z 5. na 3.místo v produktivitě českých hráčů v NHL a v dnešním nočním zápase proti Philadelphia Flyers, který Devils vyhráli 4 : 1, zaznamenal jako sedmý Čech v historii NHL, svůj 300.gól. Po J. MacLeanovi (347G)  je Patrik  druhým hráčem Devils, který gólovou  třístovku dosáhl v klubovém dresu.

„Jsem rád, že jsem dosáhl této mety a ještě více potěšující je, že se mi to podařilo v dresu Devils. V dnešním zápasu se nám povedl hlavně nástup, kdy jsme od začátku diktovali tempo a vytvořili si spoustu gólových šancí, které jsme úspěšně proměnili. Dá se říct, že jsme měli celý zápas pod kontrolou a je důležité, že jsme se po včerejší prohře zase vrátili na vítěznou kolej“ řekl bezprostředně po utkání PATRIK ELIÁŠ, který má skvěle vykročeno překonávat další klubové i osobní rekordy. (PaD)

Video na youtube.com »

23.1.2010 | HOKEJ MOHL MÍT TŘI ELIÁŠE

Nejmladší bratr Patrik Eliáš, prostřední Radek Eliáš a nejstarší Zdeněk Eliáš. Všichni měli od dětství podobný hokejový talent. Kdyby všem vydrželo zdraví,... více >

23.1.2010 | ZDRAVOTNÍ STAV PATRIKA SE ZLEPŠUJE

PATRIK ELIÁŠ včera absolvoval kontrolní lékařská vyšetření, která potvrdila, že jeho zdravotní... více >

20.1.2010 | PATRIK ELIÁŠ - „CÍTÍM SE LÉPE“

PATRIK ELIÁŠ podstoupil na začátku tohoto týdne podrobná lékařská vyšetření ... více >
NOVINKY
22.1.2010

Devils utrpěli čtvrtou porážku z posledních pěti zápasů. Dnes v noci na domácím ledě před vyprodaným Prudential Center nestačili na Montreal Canadiens a prohráli 1 - 3.

20.1.2010

Devils vyhráli nad Florida Panthers 2 : 0.

18.1.2010

Devils prohráli s New York Islanders 0 : 4.

Unicef Konopiště Resort Patrik Elias - Facebook