česky
english

ÚVOD

PATRIK ELIÁŠ USEDL NA ČESKÝ HOKEJOVÝ TRŮN

Po čtyřletém vládnutí Jaromíra Jágra má České republika nového hokejového krále. Stal se jím Patrik Eliáš, který byl dnes večer vyhlášen nejlepším hokejistou uplynulé sezóny a v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech převzal Zlatou hokejku.

Je to „zlatá tečka“ za Patrikovou výbornou sezónou, ve které překonal klubové maximum v počtu asistencí,dosáhl nejvyššího počtu zápasů, v nichž nastřádal víc než jeden bod a stal se nejproduktivnějším hráčem v historii New Jersey Devils. Navíc ještě vyrovnal rekord NHL v počtu nejvíce vstřelených branek v prodloužení v historii ligy.

Bezprostředně po převzetí ceny pro nejlepšího českého hokejistu Patrik neskrýval radost a dojetí „ Mám ohromnou radost, protože je to nejprestižnější osobní trofej, kterou český hokejista může obdržet. Nesmírně si vážím toho, že jsem se zařadil mezi tak významná hokejová jména, která jsem uznával a obdivoval už jako kluk. Děkuji všem, kteří mne na mé hokejové cestě provázeli a provázejí dodnes. Věřím, že budu mít příležitost "vrátit" českému hokeji vše, co jsem se tady naučil. Zlatou hokejku už mám, tak teď už jen zbývá přivést fanouškům zlatý úspěch z olympiády“usmívá se "zlatý" Patrik Eliáš (pd)

28.9.2009 | SPUŠTĚNÍ NOVÉ VERZE WWW.ELIASPATRIK.COM

Dovolujeme se oznámit všem návštěvníkům www.eliaspatrik.com, že 1. října 2009 bude spuštěna nová verze webových stránek Patrika Eliáše. Věříme, že nový formát... více >

20.9.2009 | PATRIK ELIÁŠ VĚŘÍ, ŽE BUDE BRZO V POŘÁDKU

Tento týden ve středu podstoupil Patrik chirurgický zákrok, jenž by měl definitivně odstranit bolesti svalového přitahovače, které ho trápí od konce minulé... více >

11.9.2009 | ELIÁŠOVI STARTUJE KEMP. NOVÁČCI NÁS BUDOU ZDRAVIT JAKO PRVNÍ, SMĚJE SE

Během léta zvládl podstoupit operaci třísel, vyhrál Zlatou hokejku, dodělal si trenérský kurz a taky ostříhal své tradičně kudrnaté vlasy. Exklusivní... více >
NOVINKY
28.9.2009

Patrik Eliáš se zotavuje po operaci svalového přitahovače, rehabilituje a začal s kondiční přípravou mimo led.

17.9.2009

Patrik Eliáš byl po úspěšném chirurgickém zákroku dnes propuštěn z nemocnice ve Philadelphii do domácího ošetření a začal rehabilitovat.

16.9.2009

Patrik Eliáš dnes podstoupil ve Philadelphii menší chirurgický zákrok, jehož cílem je odstranění přetrvávajících bolestí stehenního přitahovače. Zákrok proběhl bez komplikací. Rekonvalescence by měla trvat 3-6 týdnů.

Unicef Konopiště Resort