česky english  New Jersey Devils


3. květen 2009 / MS 2009: ČESKO POKRAČUJE NA VÍTĚZNÉ VLNĚ


Český národní tým dnes odehrál opět výborný zápas, ve kterém porazil Bělorusko 3 : 0, a to díky brankám Patrika Eliáše a Petra Čajánka, který skóroval dokonce dvakrát. V rozhodujícím čtvrtfinálovém utkání nastoupí v Bernu pravděpodobně proti Švédsku nebo USA.

Přestože měl Patrik Eliáš minimální čas na odpočinek a aklimatizaci, hrál s velkou chutí a svým výkonem potvrdil nezpochybnitelnou roli klíčového hráče týmu a vynikající formu, kterou si drží po celou sezónu.

„Jsem velmi spokojený s výkonem svým i celého týmu. Hráli jsme opět velmi disciplinovaně a zodpovědně jsme si šli za vítězstvím, dobrou práci odvedl gólman. Cítil jsem se lépe než ve včerejším utkání se Slovenskem, výborně se mi pracovalo s pukem, měl jsem hodně šancí a jsem rád, že jsem skóroval alespoň jednou. Změna v první přesilovkové formaci (pozn. J.Jágr, P. Eliáš, P.Čajánek, A.Hemský, M. Židlický) nám prospěla. Teď budeme mít možnost pár dní si odpočinout, zregenerovat síly a připravit se na rozhodující čtvrtfinálové utkání“ řekl po zápase spokojený Patrik Eliáš.

Zurich (pd)31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.

Archív novinek ...