česky english  New Jersey Devils

Eliáš: Cítím se skvěle, všechno se zdá jednodušší

31. prosinec 2008 | Exklusivní rozhovor - zdroj Právo → více

Devils opět zabodovali proti Rangers

28. prosinec 2008 | Ďáblové dnes v noci v Madison Square Garden opět zabodovali a porazili New York Rangers 4:2. "Po dvou prohraných zápasech, kdy se nám nepodařilo skórovat, → více

Bílé Vánoce ve West Orange

24. prosinec 2008 | New Jersey zasypal třpitivý sníh. V útulném domku ve West Orange, kde žije Patrik Eliáš se svou ženou Petrou svítí nádherný vánoční stromeček. U krbu pospává → více

Patrik Eliáš byl vyhlášen 3. hvězdou NHL uplynulého týdne

22. prosinec 2008 | NHL oznámila, že Patrik Eliáš byl vyhlášen 3. hvězdou NHL v 51. týdne . Patrik bodoval již v 10. zápasů v řadě, přičemž za posledních sedm dní získal celkem 8 → více

Patrik Eliáš vyrovnal klubový rekord

19. prosinec 2008 | Patrik Eliáš vyrovnal klubový rekord J. MacLeana v počtu zápasů (169), ve kterých získal více než jeden bod. → více

Patrik Eliáš již osmý zápas v řadě bodoval

17. prosinec 2008 | Ďáblové oplatili Buffalo Sabres sobotní porážku výhrou na ledě soupeře 5 : 3 a připsali si 10. vítězství za posledních 13. zápasů. Patrik Eliáš se na vítězství → více

EA Sports pražský hokejový pohár mládeže 2008

15. prosinec 2008 | Patrik Eliáš převzal sportovní záštitu nad mezinárodním hokejovým turnajem mládeže - EA Sports pražský hokejový pohár mládeže 2008, který se bude konat ve → více

Patrik Eliáš: Umíme vyhrávat i bez Brodeura

15. prosinec 2008 | Exklusivní rozhovor - zdroj ProHockey → více

Neuvěřitelná přestřelka rivalů z obou břehů řeky Hudson

12. prosinec 2008 | Ďáblové v nočním zápase plném dramatických zvratů rozstříleli své rivaly z New Yorku 8 : 5. Patrik Eliáš rozhodl o vítězství Devils gólem v 52. minutě při → více

12. prosinec 2008 | Dnes byla spuštěna anglická verze internetových stránek Patrika Eliáše www.eliaspatrik.com/en/. → více

O vítězství Ďáblů opět rozhodlo prodloužení

6. prosinec 2008 | Ďáblové si dnes v noci připsali další dva body za vítězství v prodloužení nad Montreal Canadians 2 : 1. "Byl to výborný zápas, spousta šancí na obou → více

Patrik Eliáš vyrovnal historický rekord NHL

5. prosinec 2008 | "Pán prodloužení" jak Patrika Eliáše fanoušci často přezdívají, vyrovnal ve čtvrtečním zápase proti Philadelphia Flyers historický rekord NHL v počtu → více

Patrik Eliáš opět dovedl Devils k vítězství

4. prosinec 2008 | V nočním zápase ve Philadelphii Ďáblové opět vyhráli 3 : 2 v prodloužení. O vítězství rozhodl Patrik Eliáš, který 90 sekund před koncem třetí třetiny → více

Pittsburgh přerušil sérii vítězných zápasů Ďáblů

29. listopad 2008 | Ďáblové dnes v noci prohráli v Mellon Areně zápas s domácími Penguins 1 : 4 a přerušili tím sérii posledních pěti vítězných utkání. "Dnešní zápas je pro mne → více

Patrik Eliáš získal v posledních pěti zápasech 11 bodů!

23. listopad 2008 | Patrik Eliáš potvrdil svou fantastickou formu! V posledních pěti utkáních získal 11 bodů. K dnešnímu čtvrtému vítězství Ďáblů v řadě proti Tampa Bay 7 : 3 → více

Třetí vítězství v řadě na domácím ledě

21. listopad 2008 | Ďáblové dnes opět získali dva body za vítězství 5 : 2 nad New York Islanders. "Je znát, že se do týmu vrátila pohoda a sebevědomí. Poslední tři zápasy jsme → více

Ďáblové pokračují na vítězné vlně

20. listopad 2008 | Poprvé po sedmi zápasech se dnes v noci Ďáblům podařilo vyhrát v řádné hrací době a připsat si další dva body za vítězství nad Florida Panthers 3 : 1. Patrik → více

Ďáblové ukončili sérii prohraných zápasů

15. listopad 2008 | Dramatický a divácky nesmírně zajímavý byl dnešní noční zápas proti Washington Capitals, který až po samostatných nájezdech skončil vítězstvím domácích → více

NHL All Stars Game 2009

12. listopad 2008 | Patrik Eliáš je spolu s dalšími třemi spoluhráči z NJ Devils - Z. Parisem, M. Brodeurem a B. Rolstonem navržen na nominaci do NHL All Stars Game 2009. V → více

MikroBlogy.cz

10. listopad 2008 | Patrik Eliáš se spolu s dalšími významnými osobnostmi zapojil do nového projektu MikroBlogy.cz, jehož cílem je popularizovat mikroblogování jako nový → více

Ďáblové se na K. Weekese budou moci spolehnout

5. listopad 2008 | V dnešním nočním zápase Devils ukázali, že i v oslabené sestavě a bez M. Brodeura v brance umí hrát dobrý hokej a zápas vyhrát. Vítězství 4 : 3 nad Tampa Bay → více

Ďáblům se zápas proti Buffalu Sabres nevydařil

3. listopad 2008 | Devils nastoupili do zápasu proti Buffalu ve značně oslabené sestavě díky zdravotním problémům řady klíčových hráčů včetně M. Brodeura, R. Holíka, P. Martina, → více

Desátý zápas se Devils vydařil i přes zranění M. Brodeura

1. listopad 2008 | Po posledních třech prohraných utkáních Ďáblové dnes v noci porazili na domácím ledě Atlanta Thrashers vysoko 6 : 1. Patrik Eliáš si do statistik připsal 2 → více

Otevření České národní budovy v New Yorku

30. říjen 2008 | Patrik Eliáš se 30. října zúčastnil spolu s řadou významných osobností společenského, kulturního a politického života slavnostního otevření České národní → více

Zápas proti Torontu nebyl pro hráče Devils příliš radostný.

29. říjen 2008 | Utkání začalo obzvlášť nepříjemně pro Patrika Eliáše, který byl na počátku 1. třetiny zasažen pukem do obličeje. Ještě během zápasu musel podstoupit rentgenové → více

Patrik Eliáš překonal rekord!

18. říjen 2008 | Historické tabulky New Jersey se změnily. Patrik Eliáš je od soboty 18. října 2008 novým klubovým rekordmanem v počtu asistencí. Během třinácti sezon v dresu → více

Patriku Eliášovi chybí jediná asistence k rekordu

16. říjen 2008 | Jediná asistence a stane se rekordmanem klubu. Patrik Eliáš během třinácti sezon v New Jersey nastřádal 364 nahrávek, zatím poslední si připsal 1. dubna 2008 → více

Patrik Eliáš měl vynikající start do nové sezóny

12. říjen 2008 | NJ Devils vs NY Islanders 2 : 1 / Před začátkem prvního zápasu věřil Patrik nejen sobě, ale i celému týmu. Úvodní zápas v pátek v noci proti Islanders se → více

Patrik Eliáš dnes zahájí svou 13. sezónu v dresu NJD

10. říjen 2008 | "Čekání na první zápas je vždycky dlouhé, jsem proto rád, že je to tady a těším se. Věřím, že mi 13. sezóna v NHL přinese štěstí, mám velmi dobrý pocit ze → více

10. říjen 2008 | Dnes byly spuštěny oficiální osobní stránky Patrika Eliáše, který při této příležitosti uvedl: Je mi velkým potěšením, že Vám mohu představit své nové webové → více

Cesta Patrika Eliáše do Belize

10. říjen 2008 | V září navštívil Patrik Eliáš jako vyslanec dobré vůle Českého výboru pro UNICEF středoamerický stát Belize, ve kterém UNICEF realizuje řadu programů na → více

Byla vydána hra NHL 09, jejíž tváří je Patrik Eliáš

26. září 2008 | Patrik Eliáš se stal hlavní tváří hry NHL 09 a při této příležitosti uvedl:"Můj život patří hokeji už od dětství, a tak cokoli je s ním spojené je mi vlastní. → více

31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.