česky english  New Jersey Devils


22. srpen 2009 / PATRIK ELIÁŠ USEDL NA ČESKÝ HOKEJOVÝ TRŮN


Po čtyřletém vládnutí Jaromíra Jágra má České republika nového hokejového krále. Stal se jím Patrik Eliáš, který byl dnes večer vyhlášen nejlepším hokejistou uplynulé sezóny a v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech převzal Zlatou hokejku.

Je to „zlatá tečka“ za Patrikovou výbornou sezónou, ve které překonal klubové maximum v počtu asistencí,dosáhl nejvyššího počtu zápasů, v nichž nastřádal víc než jeden bod a stal se nejproduktivnějším hráčem v historii New Jersey Devils. Navíc ještě vyrovnal rekord NHL v počtu nejvíce vstřelených branek v prodloužení v historii ligy.

Bezprostředně po převzetí ceny pro nejlepšího českého hokejistu Patrik neskrýval radost a dojetí „ Mám ohromnou radost, protože je to nejprestižnější osobní trofej, kterou český hokejista může obdržet. Nesmírně si vážím toho, že jsem se zařadil mezi tak významná hokejová jména, která jsem uznával a obdivoval už jako kluk. Děkuji všem, kteří mne na mé hokejové cestě provázeli a provázejí dodnes. Věřím, že budu mít příležitost "vrátit" českému hokeji vše, co jsem se tady naučil. Zlatou hokejku už mám, tak teď už jen zbývá přivést fanouškům zlatý úspěch z olympiády“usmívá se "zlatý" Patrik Eliáš (PaD)31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.

Archív novinek ...