česky english  New Jersey Devils


4. říjen 2009 / DEVILS VS FLYERS OČIMA PATRIKA ELIÁŠE


New Jersey Devils dnes v noci nastoupili na domácím ledě k prvnímu, zahajovacímu zápasu nové sezóny NHL 2009/2010, a to proti týmu Philadephia Flyers. Konečný výsledek utkání 2 : 5 ve prospěch Flyers však fanoušky Ďáblů v Prudential Center asi příliš nepotěšil.

Patrik Eliáš do utkání nenastoupil, jelikož se zotavuje po operaci svalového přitahovače, kterou podstoupil před 2 týdny. V současné době Patrik pilně rehabilituje, absolvuje kondiční tréninky mimo led a připravuje se na návrat k týmu, který lze předpokládat během 3-4 týdnů.

Výkony svých spoluhráčů při včerejším zápase Patrik se zájmem sledoval: „ Bylo vidět, že to byl první zápas, na naší straně se vyskytovala spousta herních nepřesností. Tvrdá a agresivní hra Philadelphie nám dělala problémy dostat soupeře pod tlak a začít kontrolovat dění na ledě. Musíme se teď rychle vzpamatovat, poučit se z chyb a zapracovat na přesnosti naší hry, neboť je velmi důležité mít dobrý start do sezóny“ hodnotil po zápase výkon svých Ďáblů Patrik Eliáš.(PaD)



31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.

Archív novinek ...