česky english  New Jersey Devils


16. listopad 2009 / DEVILS UKONČILI SÉRII NEPORAZITELNOSTI NA LEDĚ SOUPEŘE


S velkým očekáváním sledovali všichni fanoušci a příznivci New Jersey Devils noční zápas proti Philadephia Flyers, ve kterém Devils mohli vyrovnat rekord v sérii počtu vítězných zápasů na ledě soupeře, který od r. 2006 drží tým Buffalo Sabres. K dosažení magické hranice deseti vítězství už chybělo jen jediné, ale bohužel domácí Flyers dnešní utkání vyhráli 3 – 2 a neporazitelnost Ďáblů „on road“ tak skončila.

Dobrou zprávou ale je, že u obou gólů Devils byl Patrik Eliáš, který si z dnešního utkání odnesl dva body. Je vidět, že i přes svůj pozdější návrat k týmu, který byl odložen díky zranění, se Patrik dostává do své obvyklé, skvělé formy a s počtem odehraných zápasů se jeho herní pohoda, která vyzařuje z celého týmu, zvyšuje.

Jako vždy s Philadelphií, to byl těžký zápas. Je škoda, že se nám nepodařilo desátého vítězství na ledě soupeře dosáhnout, ale na druhou stranu jsme to v týmu moc neřešili a určitě nás to nebude do dalších zápasů nijak ovlivňovat. Jsem rád, že jsem bodoval, člověka to vždy hodně povzbudí. Stále cítím, že mám oproti klukům v týmu tréninkový deficit, ale snažím se být po psychické stránce v pohodě a věřím, že vše ostatní přijde“ řekl po zápase Patrik Eliáš. (PaD)31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.

Archív novinek ...