česky english  New Jersey Devils


12. prosinec 2009 / 300. GÓL PATRIKA ELIÁŠE


Jako každý rok před Vánoci, hrají Devils jeden zápas za druhým a na předvánoční radosti jim příliš času nezbývá. Za posledních devět dní odehráli šest utkání, z nichž pět bylo vítězných.

„Ďábelský“ týden prožil i PATRIK ELIÁŠ, který se po zdravotní pauze velmi rychle dostal do skvělé herní formy. Během posledních dvou zápasů se Patrik stačil posunout z 5. na 3.místo v produktivitě českých hráčů v NHL a v dnešním nočním zápase proti Philadelphia Flyers, který Devils vyhráli 4 : 1, zaznamenal jako sedmý Čech v historii NHL, svůj 300.gól. Po J. MacLeanovi (347G)  je Patrik  druhým hráčem Devils, který gólovou  třístovku dosáhl v klubovém dresu.

Jsem rád, že jsem dosáhl této mety a ještě více potěšující je, že se mi to podařilo v dresu Devils. V dnešním zápasu se nám povedl hlavně nástup, kdy jsme od začátku diktovali tempo a vytvořili si spoustu gólových šancí, které jsme úspěšně proměnili. Dá se říct, že jsme měli celý zápas pod kontrolou a je důležité, že jsme se po včerejší prohře zase vrátili na vítěznou kolej“ řekl bezprostředně po utkání PATRIK ELIÁŠ, který má skvěle vykročeno překonávat další klubové i osobní rekordy. (PaD)31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.

Archív novinek ...