česky english  New Jersey Devils


12. leden 2010 / PATRIK ELIÁŠ ROZHODL SOUBOJ NEWYORSKÝCH RIVALŮ


Skvělou podívanou dnes v noci zažili hokejoví fanoušci v newyorské Madison Square Garden, kde se odehrál souboj dvou největších hokejových rivalů Atlantické divize – New York Rangers proti New Jersey Devils.

Po nekonečné bitvě, ve které padlo 96 střel na branky H. Lunquista (45) a M. Brodeura (51) a ani v prodloužení řádné hrací doby nepadl gól, o výsledku utkání 1 : 0 ve prospěch Devils rozhodl PATRIK ELIÁŠ, který úspěšně proměnil rozhodující samostatný nájezd - Video na youtube.com.

Bylo vidět, že oběma týmům záleželo na dnešním výsledku. Zápas byl velmi vyrovnaný. Obě mužstva hrála velmi dobře defenzivně, nedávali jsme si navzájem moc času na vytvoření kvalitních šancí, s výjimkou přesilovek. Když jsem šel na nájezd, tak jsem si věřil, chtěl jsem vystřelit někam nahoru, čekal jsem, kdo z nás udělá první pohyb a pak jsem vystřelil nad Lunquistovu lapačku. Rangers mají velmi dobře postavený tým ,se spoustou mladých hráčů, kteří jsou talentovaní a jejich zápasy jsou divácky velmi atraktivní“ řekl bezprostředně po utkání PATRIK ELIÁŠ. (PaD)31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.

Archív novinek ...