česky english  New Jersey Devils


8. říjen 2011 / SEZÓNA 2011/2012: NA CO SE FANOUŠCI PATRIKA ELIÁŠE MOHOU TĚŠIT?


Ďáblové dnes v noci vstoupí do nové sezóny se spoustou novinek. Nový trenér (Peter DoBeur), nový kapitán (Zach Parise), nová posila z Čech a návrat bývalého Ďábla (Petr Sýkora) a možná i zbytek hořkých vzpomínek na nepovedenou poslední sezónu, kdy se Devils po 16 letech nedostali do play-off.

Patrik, co by zkušený veterán, zahájí v dresu Devils svou 16 sezónu. Letos se opět přesune na pozici středního útočníka se Zachem Parisem a Petrem Sýkorou na křídlech. Návrat jednoho z původních členů slavné „Easy Line“ – Petra Sýkory udělal radost nejen Patrikovi, ale i fanouškům. Není pochyb o tom, že pro všechny hokejovou fandy budou velmi atraktivní zápasy proti Philadephia Flyers,včetně toho dnešního, ve kterých Patrik nastoupí proti Jaromíru Jágrovi.

Patrik by měl v letošní sezóně překonat další rekordy. Pouhých 13 gólů mu schází do prolomení klubového rekordu v počtu vstřelených branek, který v současné době drží John McLean (347) . Pouhé dva góly Patrikovi schází do překonání dalšího McLeanova prvenství v počtu gólů vstřelených v přesilovkách (92). Jeden gól schází k tomu, aby překonal rekord NHL v počtu vstřelených branek v prodloužení (16) a pouhých 39 zápasů schází Patrikovi do tisícovky odehraných utkání, které v historii Devils dosáhli pouze dva hráči.

MÁME SE NA CO TĚŠIT A PATRIKOVI PŘEJEME ÚSPĚŠNOU SEZÓNU, HODNĚ HOKEJOVÉHO ŠTĚSTÍ A PŘEDEVŠÍM DOBRÉ ZDRAVÍ!

(PaD)31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.

Archív novinek ...