česky english  New Jersey Devils


27. březen 2012 / EXKLUSIVNÍ LIMITOVANÁ KOLEKCE VÍNA „PATRIK ELIÁŠ“


Při příležitosti 1.000 zápasu, který Patrik Eliáš odehrál v dresu New Jersey Devils 6. ledna 2012, vyrobilo VINAŘSTVÍ SÁDEK s.r.o. ve spolupráci se společností IcePoint Consulting s.r.o. exklusivní limitovanou kolekci vín „PATRIK ELIÁŠ“.


    Pohled na vinici “Pod Sádkem“

Víno pochází ze slunných svahů jižního Třebíčska, Patrikova rodiště.

Kolekci tvoří 200 ks lahví červeného vína CABERNET SAUVIGNON a 200 ks bílé odrůdy SAUVIGNON BLANC.

Obě odrůdy vín pocházejí z výjimečné viniční tratě "Pod Sádkem", která leží na rozhraní dolnomoravského úvalu a Vysočiny.Viniční trať se nachází ve vinařské obci Kojetice na Moravě. Mimořádně teplý a kamenito-písčitý terroir dodává oběma vínům pikantnost, svěžest, kořenitost a celkovou vznešenost.

 


CABERNET SAUVIGNON

je pozdně-sběrové ovocité, aromatické víno s tóny borůvek,ostružin a třešní. Současně je víno tříslovité, s nádechem borovicové dřevitosti. Je vhodné i k archivaci.


SAUVIGNON BLANC

náleží k typickým představitelům znojemské vinařské podoblasti, mezi které patří i vinice na Sádku. Je to pozdně-sběrová odrůda, která má příjemný kopřivo-broskvový a květinový buket, intenzivní chuť a vyšší obsah kyselin a zbytkového cukru zaručuje jeho mohutnost a perspektivu.Víno lze zakoupit on-line na adrese www.vinarstvi-sadek.cz.

(PaD)31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.

Archív novinek ...