česky english  New Jersey Devils


14. květen 2009 / TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ PATRIKA ELIÁŠE KE KAUZE „HOKEJOVÝCH HAL BRNO“


Ve sdělovacích prostředcích jsou v posledních dnech opakovaně zveřejňovány informace o spojení pana Patrika Eliáše s kauzou prodeje hokejové haly za Lužánkami v Brně a konkurzem společnosti Průmyslové stavitelství Brno a. s.

Vzhledem k tomu, že média v této věci nekomunikují věrně a řádně situaci, která kolem tohoto projektu nastala, dává Patrik Eliáš k dispozici toto prohlášení, které by mělo uvést celou věc na pravou míru.

Patrik Eliáš se od jakýchkoliv záležitostí týkajících se hokejových hal za Lužánkami v Brně zcela distancuje, jelikož od záměru účastnit se na výstavbě tohoto projektu odstoupil dříve, než došlo k zahájení jeho realizace. Důvodem bylo velmi nejasné a nedůvěryhodné právní a investiční pozadí celé akce. Z tohoto důvodu jakékoliv spojení pana Eliáše s tímto projektem je zcela zavádějící a mylné a jeho jméno je záměrně zneužíváno k propagaci tohoto projektu ze strany vlastníků, konkurzního správce a dalších zúčastněných osob.(pd)31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.

Archív novinek ...