česky english  New Jersey Devils


2. leden 2010 / PATRIK ELIÁŠ SI ODVEZL Z MINNESOTY 3 BODY


První zápas nového roku odehráli Devils dnes v noci na ledě Minnesota Wilds. Pro PATRIKA ELIÁŠE byl zápas výjimečný tím, že v čele Wilds nastoupil jeho nejlepší kamarád Martin Havlát. Oba se na utkání moc těšili, protože příležitost nastoupit proti sobě mají jen jednou za sezónu. Daleko více se ale oba kluci těší na olympiádu ve Vancouveru, kde budou mít příležitost zahrát si společně za Český národní tým.

Po zápase měl větší radost Patrik, protože New Jersey Devils vyhráli 5 : 3. Patrik si připsal tři body za asistence a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. „Určitě jsem rád, že jsem bodoval a bylo moc fain potkat se na ledě s Martinem. Co se týče naší hry, tak spokojeni určitě být nemůžeme. Zbytečně jsme odhazovali puky a místo, abychom kontrolovali hru, tak jsme vynaložili spoustu energie na forchecking, který se nám nedařil. Musím pochválit Marka Židlického,který hrál velmi dobře a byl jejich nejaktivnějším obráncem. Teď je nejdůležitější, abychom byli všichni zdraví a v únoru si společně zahráli ve Vancouveru“ řekl bezprostředně po utkání Patrik Eliáš.

(St.Paul, MN/PaD)31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.

Archív novinek ...