HLAVNÍ STRÁNKA

PATRIK ELIÁŠ USEDL NA ČESKÝ HOKEJOVÝ TRŮN

Po čtyřletém vládnutí Jaromíra Jágra má České republika nového hokejového krále. Stal se jím Patrik Eliáš, který byl dnes večer vyhlášen nejlepším hokejistou uplynulé sezóny a v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech převzal Zlatou hokejku.

Je to „zlatá tečka“ za Patrikovou výbornou sezónou, ve které překonal klubové maximum v počtu asistencí,dosáhl nejvyššího počtu zápasů, v nichž nastřádal víc než jeden bod a stal se nejproduktivnějším hráčem v historii New Jersey Devils. Navíc ještě vyrovnal rekord NHL v počtu nejvíce vstřelených branek v prodloužení v historii ligy.

Bezprostředně po převzetí ceny pro nejlepšího českého hokejistu Patrik neskrýval radost a dojetí „ Mám ohromnou radost, protože je to nejprestižnější osobní trofej, kterou český hokejista může obdržet. Nesmírně si vážím toho, že jsem se zařadil mezi tak významná hokejová jména, která jsem uznával a obdivoval už jako kluk. Děkuji všem, kteří mne na mé hokejové cestě provázeli a provázejí dodnes. Věřím, že budu mít příležitost "vrátit" českému hokeji vše, co jsem se tady naučil. Zlatou hokejku už mám, tak teď už jen zbývá přivést fanouškům zlatý úspěch z olympiády“usmívá se "zlatý" Patrik Eliáš (PaD)

3.1.2010 | MARTIN HAVLÁT: „VĚŘÍM, ŽE SI S PATRIKEM ZAHRAJU VE VANCOUVERU“

V Minnesotě je na začátku nového roku třeskutý mráz. PATRIK ELIÁŠ zimu moc rád nemá, ale Devils měli... více >

2.1.2010 | PATRIK ELIÁŠ SI ODVEZL Z MINNESOTY 3 BODY

První zápas nového roku odehráli Devils dnes v noci na ledě Minnesota Wilds. Pro PATRIKA ELIÁŠE byl zápas... více >

1.1.2010 | KAPITÁNSTVÍ NESMÍ HRÁČE NIJAK SVAZOVAT, ŘÍKÁ ELIÁŠ, LÍDR HOKEJISTŮ PRO VANCOUVER

O den si spletl datum nominace. A tak hokejista Patrik Eliáš místo vysedávání u počítače hned po snídani vyrazil vyvenčit psa, pak nasedl do auta a teprve při... více >
NOVINKY
5.1.2010

Devils vyhráli první zápas letošního roku před domácím publikem proti Dallas Stars 4 : 0. PATRIK ELIÁŠ dvakrát skóroval a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.

2.1.2010

Devils vyhráli nad Minnesota Wilds 5 : 3. PATRIK ELIÁŠ si připsal 3 body a byl vyhlášen druhou hvězdou utkání.

31.12.2009

Devils prohráli silvestrovské utkání na ledě Chicago Blackhawks 1 : 5.